_MG_7748 (2)

Με μια ομάδα «γεμάτη» σε όλες τις δημοτικές ενότητες που «ακουμπά» στις τοπικές κοινωνίες,  η ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ του Ιγνάτιου Καϊτεζίδη στο Δήμο Πυλαίας-Χορτιάτη διεκδικεί μια νέα καθαρή εντολή Νίκης και για την επόμενη πενταετία.

Πρόκειται για έναν συνδυασμό που συνθέτει τον ενθουσιασμό και την εμπειρία. Περιλαμβάνει ανθρώπους με προσφορά στην αυτοδιοίκηση.  Και κοντά σε αυτούς, νέους επιστήμονες, με φρέσκες ιδέες και πολύ όρεξη για δουλειά. Το ψηφοδέλτιο τιμούν δημότες από όλους τους κοινωνικούς και επαγγελματικούς  χώρους και από διαφορετικές πολιτικές ιδεολογίες, αποδεικνύοντας τη μεγάλη κοινωνική απήχηση του συνδυασμού και την πραγματικά ανεξάρτητη υποψηφιότητα του δημάρχου. Πρόκειται πραγματικά για μια ομάδα Νίκης που έχει την εμπιστοσύνη και την αγάπη της τοπικής κοινωνίας. Και λίγοι αριθμοί για τους υποψήφιους του ψηφοδελτίου  που πάντα έχουν τη δική τους σημασία. Ανανέωση λοιπόν προσώπων 60%, ανώτερες και ανώτατες σπουδές  78%, νέοι άνθρωποι 45%,με  42 γυναίκες και 47 διαφορετικά επαγγέλματα που εκπροσωπούν ολόκληρη την κοινωνία. Αυτοί είναι οι υποψήφιοι της ΔΥΝΑΜΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ που θα διεκδικήσουν την ψήφο των πολιτών του δήμου Πυλαίας-Χορτιάτη:

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Α/Α  ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ
 1. ΓΕΩΡΓΑΚΑ- ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
 2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
 3. ΔΩΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ  ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
 4. ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
 5. ΚΟΡΦΑ ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ-ΑΝΝΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
 6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΟΔΗΓΩΝ
 7. ΛΕΙΒΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΟΜΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ
 8. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
 9. ΜΗΤΡΟΥΣΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  ΕΥΑΘ
10. ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΓΑΛΛΙΚΩΝ
11. ΣΑΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
12. ΣΑΟΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
13. ΣΙΩΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
14. ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ
15. ΤΣΑΚΩΝΑ-ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ)  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
16. ΤΣΙΓΚΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
17. ΤΣΙΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
18. ΤΣΟΓΚΑΡΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
19. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
20. ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΥΛΑΙΑΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

 1. ΓΙΑΓΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ
 2. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ
 3. ΓΚΑΡΓΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
 4. ΖΔΡΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
 5. ΖΩΤΟΥ ΝΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
 6. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
 7. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ
 8. ΚΟΥΡΦΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
 9. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΥΑ) ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
11. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
12. ΚΩΦΟΚΩΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ
13. ΛΑΖΑΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ
14. ΛΕΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
15. ΛΥΡΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ
16. ΜΑΡΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
17. ΜΠΑΜΠΑΡΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
18. ΜΠΛΟΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΖΙΟΒΑΝΝΙ) ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΕΝΔΥΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΚΙΝΗΤΩΝ
19. ΜΠΟΥΛΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
20. ΜΠΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ
21. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΗΛΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
22. ΠΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ
23. ΣΔΟΥΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
24. ΣΙΔΕΡΗΣ (ΓΕΝΟΣ ΚΙΡΛΑΝΚΙΤΣΗ ΣΥΡΜΩ) ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
25. ΣΚΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
26. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ
27. ΤΡΑΪΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
28. ΤΡΙΑΝΤΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ  ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ
29. ΤΣΙΟΥΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
30. ΦΑΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
31. ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ
32. ΧΑΤΖΗΠΟΥΦΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΤΙΠΤΕΡΑΡΧΟΣ  ε.α.
33. ΧΑΤΖΗΣΤΟΥΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΡΙΑ ΟΔΗΓΩΝ


ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ
 1. ΑΔΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ –ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
 2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
 3. ΒΑΣΙΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ – ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
 4. ΓΕΡΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
 5. ΓΚΟΥΤΖΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
 6. ΔΟΥΣΜΑΝΟΒΙΤΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
 7. ΖΕΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
 8. ΚΑΖΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
 9. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
10. ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΙΩΣΗΦ ΒΙΟΤΕΧΝΗΣ
11. ΚΟΣΣΥΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
12. ΛΙΟΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝ) ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ
13. ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΜΠΟΡΟΣ
14. ΜΠΟΥΤΣΙΒΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ – ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
15. ΝΤΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
17. ΠΑΤΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ
18. ΡΩΜΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
19. ΤΟΚΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
20. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ
 1. ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
 2. ΑΛΥΜΠΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΗ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ
 3. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ SNOWBOARD
 4. ΓΩΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ,
 5. ΖΕΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
 6. ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
 7. ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
 8. ΛΕΜΠΟ ΠΑΣΚΟΥΑΛΙΝΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ  ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
 9. ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ  ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
10. ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
11. ΡΟΚΚΟΥ ΕΛΛΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
12. ΤΣΙΤΟΥ (ΤΟ ΓΕΝΟΣ ΠΟΥΛΙΤΣΙΔΗ) ΜΑΡΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΥΛΑΙΑΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ
 1. ΑΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
 2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ
 3. ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ
 4. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ – ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ
 5. ΚΑΛΛΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
 6. ΚΑΡΑΚΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
 7. ΚΑΡΑΜΟΥΤΑ –ΜΟΣΧΟΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΟΣ –ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
 8. ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
 9. ΠΛΑΪΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
10. ΤΟΥΦΕΓΓΗΣ ΔΑΝΙΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
11. ΤΣΟΥΡΕΛΑ ΑΘΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ  ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
12. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΚΕΤΕΝ ΑΝΘΟΥΛΑ

ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ
 1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΤΑΤΙΑΝΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
 2. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
 3. ΖΕΚΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
 4. ΚΑΡΝΑΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ  ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
 5. ΜΕΝΕΞΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
 6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

 

            ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΙΛΥΡΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ
 1. ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ
 2. ΓΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
 3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
 4. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
 5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ
 6. ΣΤΟΛΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΞΟΧΗΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ
 1. ΑΜΥΓΔΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
 2. ΝΙΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
 3. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
 4. ΧΑΡΙΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ
 1. ΒΟΥΡΤΣΑΣ MIXAHΛ ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
 2. ΜΑΝΙΑΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
 3. ΣΑΡΑΠΑΡΗ-ΠΡΟΪΚΟΓΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
 4. ΣΙΒΒΑ-ΚΥΡΙΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
 5. ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
 6. ΤΑΝΗΣ ΣYΜΕΩΝ ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ